Dijital Kataloglar

Haberler

Ana Sayfa / Haberler

Blog > Tenis

24Tem

Yeni EZONE raket... yakında çıkıyor.

Kategori: Tenis  |  Yorum: 0 yorum

TATLI VURUŞUN GÜCÜNÜ SERBEST BIRAKIN. Yeni EZONE; Yonex’in bugüne kadar ürettiği en gelişmiş raket.

Geliştirilmiş ISOMETRIC tatlı vuruş noktası raketin kenarlarına kadar genişletildi ve yeni EZONE serisinde, bugüne kadarki en büyük tatlı vuruş alanı üretildi. Sonuç olarak, kordaj yatağında daha büyük bir alana sahip gerçekten güçlü bir raket elde edildi. Ürün Ağustos 2017 içiinde tüm dünyada satışa sunulacak.

* Ülkemizde piyasaya çıkışı Eylül 2017 içinde olacaktır.

Yonex dikey ve yatay kordajları daha da yaymak sureti ile imza niteliği taşıyan ISOMETRIC teknolojisini geliştirdi ve EZONE serisi tarihindeki en büyük tatlı vuruş noktasını yarattı.

Halihazırda dünyanın önde gelen tenisçileri saha çizgisi içinde hızlı tempolu bir oyun stili sergilemekte ve oyuncular raket çerçevesinin üst kısmından daha fazla güç ve güvenilirlik beklemektedir.

 

Yonex çok sert bir malzeme olan HYPER-MG (Hyper Modulus Graphite) kullanarak çerçevenin üst kısmındaki bükülgen gücü %5 oranında geliştirdi, bu sayede esneme azalırken sekme (repulsion) gücü arttı. Daha büyük tatlı vuruş noktası ile birleşen HYPER-MG zorlu merkez dışı vuruşlarda bile daha fazla güç ve konfor kazandırdı.

Yeni EZONE serisi, sert vuranlar için 98 ve 100 inç modellerden, daha yavaş vuran ve başlangıç seviyesi için daha hafif raketler ve 6-11 yaş aralığı için olan junior modellerini hedefleyen geniş bir yelpazeyi hedefliyor.

ISOMETRIC: Geliştirilmiş tatlı vuruş noktası

30 yıl kadar önce geliştirilen ISOMETRIC tasarım tatlı vuruş noktasını %7 oranında arttırır.* Geleneksel yuvarlak çerçeveler ile karşılaştırıldığında, kare şeklindeki ISOMETRIC raket dikey ve yatay kordajları en iyi şekilde kullanarak daha büyük bir tatlı nokta oluşturur.

ISOMETRIC teknolojisini daha da geliştiren Yonex, yeni EZONE’un dört köşesini genişleterek çerçevenin üst kısmında daha uzun kordaj kullanımını sağladı, böylece EZONE serisi tarihindeki en büyük tatlı vuruş alanını yarattı.

*Yonex tarafından test edilmiştir.

HYPER-MG: Patlayan Güç

Çerçevenin üst kenarına gömülü olan HYPER-MG (Hyper Modulus Graphite) malzemesi çerçevenin esneme hızını iyileştirir, sekme gücü ile top hızını arttırır. Üst çerçevenin bükülgenlik gücü %5 oranında artar.

MICRO OFFSET LAYOUT: Eşsiz Konfor

Hassas bir mühendislik ürünü olan gromet delik yapısı sayesinde dikey ve yatay kordajların daha düz hizalanması daha fazla güç kazandırır. Gromet ile kordaj arasındakş artan temas vuruştan kaynaklanan sert titreşimleri azaltır ve absorbe ederek eşsiz bir konfor sağlar.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için