Tenis  |    0 yorum  |    29.9.2015

Avustralya Açık resmi kordaj servis sağlayıcısı… YONEX

Yonex, Avustralya Open 2016'ın resmi kordaj servis sağlayıcısı olarak seçildiğini gururla duyurmaktadır.

Herhangi bir takdime dahi gerek duyulmaksızın; tenis dünyasının en büyük, en yerleşik ve bilinen faaliyeti, her yıl yapılan Grand Slam turnuvalarıdır. 2016 Grand Slam takvimi Avustralya Açık ile, 18-31 Ocak, başlarken bu aynı zamanda Yonex kordajlama ekibinin de yüksek kalitede kordaj çekim servisi sunmaya başlamasının tarihi olacaktır. Bir Grand Slam tunuvası kordaj servis sağlayıcısı olarak ilk kez seçilen Yonex, kendisinden talep edilecek hizmetleri kordajlama ekibinin Pekin ve Londra Olimpiyatları tecrübeleri ile ve her zamanki en yüksek kalitesinde vermeye şimdiden hazırdır.

Bu Ekip, eleme turlarından başlamak üzere, turnuvanın her safhasında kordajlama hizmeti vermek üzere üç hafta boyunca hazır bulunacaktır. Turnuva boyunca yaklaşık 4,000 adet raket kordajlaması yapacaklarını tahmin eden Ekip, dünyanın en üst seviye oyuncularının rekabetinde büyük bir sorumluluk aldığının da farkındadır. Ekip ayrıca kordajlama konusunda uzun yıllardır elde ettikleri tecrübelerini ve kordajlar ile ilgili bilgileri turnuva boyunca oyuncularla da paylaşacaklardır.

Bilgili ve becerikli uluslararası Yonex kordajlama ekibi kendilerini, raket kordajlamasında, dünya standartının sağlanması için adamışlardır. Ekibin bu işlerde en büyük yardımcısı son derece hassas çekim yapabilen, yüksek-kalite Japon yapımı kordaj makinaları olacaktır. Yonex kordajlama ekibi, bazı tenis, badminton ve soft tennis turnuvalarında servis vermek üzere dünya çevresinde sürekli seyahat halindedir. Dünya üzerindeki yaklaşık 700 üyesi ile, raket sporlarındaki en geniş Ekip olmaktadır.

Bu yeni ortaklığın bir basın konferansı ile duyurulması sırasında Martina Hingis de hazır bulundu. Bu yıl toplam beş Grand Slam ünvanı kazanan tenis efsanesi, "Kariyerim boyunca Yonex tenis servisinin sürekli desteğini gördüm. Ekibin, bu yılki Avustralya Açık mix çiftlerdeki başarımı sağlayan hassas tansiyon ayarına teşekkür ederim. Vermiş oldukları servisler için kendilerine müteşekkirim" yorumunda bulundu.

Tennis Australia'dan konferansa katılan Mark Edney, "Yonex'in Avustralya Açık ile resmi ortaklığının açıklanmasından onur duymaktayız. Oyunculara her zaman mükemmel servis vermekle gurur duyuyor olmamızdan dolayı Yonex ile bu ortaklığı gerçekleştirdik. Zaten kendileri tüm dünyada, servislerindeki hassasiyet ve kalitelerinin yanısıra, detaylardaki dikkatleri ile de bilinmektedirler. Avustralya Açık büyümeye devam edecektir ve bubu teminen dünyadaki en iyilerden biriyle bu ortaklığı yapmalıydık. Biz de bu nedenle Yonex ile ortaklık yapmış bulunuyoruz" yorumuyla Yonex Kordajlama Ekibi'ne övgüde bulundu.

Yonex Kordajlama Ekibi'inden Mark Maslowski de ortaklık ile ilgili yorumlarını paylaştı. "2016 Avustralya Açık'ın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Yonex, badminton ve soft tenis kordajlamasında, dünyadaki en iyi ekiplerden biridir ve teniste de aynı şeyi yapacağımıza eminiz. Yonex kordaj makinaları, bugüne kadar kullandığım en iyi makinalar olup bu, dünyadaki en tecrübeli kordajlama servisi verenlerce de kabul edilmektedir. Becerikli ekip üyelerimizce sunulan en yüksek kalitedeki servislerimizle, kortlarda en iyi neticeyi almak isteyen oyuncuların tüm taleplerini karşılamayı hedeflemekteyiz."

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. Yazı, yorum eklemeye kapatılmıştır.