Yonex yeni seri badminton raketi ASTROX 77...

Yonex,ASTROX 77modeliniEylül ayı ortalarında dünya çapında piyasaya sunacağını duyurmaktadır. Yonex, yapımında birinci sınıf bir malzeme olanNamdgrafitini kullanarak yeniASTROX 77badminton raketini yarattı.Günümüz yıldız oyuncuları farklı oyun stilleri kullanarak rakiplerinden puan alma fırsatlarını en üst düzeye çıkarmaktadırlar. Smaçlar topun hızlı, güçlü ve isabetli şekilde yere inerek rakibin oyununu bozmak için kullanılır. Yüksek oyun sürati ile birleşince, farklı açılar ve güçle vurulan smaçlar sayesinde oyuncu rakibini bozguna uğratır.

2017 Bank of the West Classic...
9.8.2017
-  Kategori: Tenis

2017 Bank of the West Classic (6 Ağustos, California, ABD) YeniEZONEBank of the West Classic tenis turnuvasına damgasını vurdu! Yaşadığı eyalette oynayan CoCo Vandeweghe, 6 Ağustos’ta sona eren 2017 WTA Bank of the West Classic turnuvasında Kadınlar Teklerde ikinciliği, Kadınlar Çiftlerde ise birinciliği kazandı. CoCo yeniEZONE 98’i bu turnuvada kullanmaya başladı ve aldığı sonuçlar raketin üstün performansını hemen yansıttı.

Özlem Uslu... İlk ITF şampiyonluğu...

31-Temmuz | 4-Ağustos tarihlerinde Amman, Ürdün'de yapılan ITF Grade 5 Uluslararası Amman Turnuvası'nda marka elçimizÖzlem Uslu (EZONE DR 100, POLYTOUR PRO 125)ITF kariyerinin ilk şampiyonuğunu kazandı.