Yeni EZONE raket... yakında çıkıyor.

TATLI VURUŞUN GÜCÜNÜ SERBEST BIRAKIN. Yeni EZONE; Yonex’in bugüne kadar ürettiği en gelişmiş raket. Geliştirilmiş ISOMETRIC tatlı vuruş noktası raketin kenarlarına kadar genişletildi ve yeni EZONE serisinde, bugüne kadarki en büyük tatlı vuruş alanı üretildi. Sonuç olarak, kordaj yatağında daha büyük bir alana sahip gerçekten güçlü bir raket elde edildi. Ürün Ağustos 2017 içiinde tüm dünyada satışa sunulacak. * Ülkemizde piyasaya çıkışı Eylül 2017 içinde olacaktır. Yonex dikey ve yatay kordajları daha da yaymak sureti ile imza niteliği taşıyan ISOMETRIC teknolojisini geliştirdi ve EZONE serisi tarihindeki en büyük tatlı vuruş noktasını yarattı. Halihazırda dünyanın önde gelen tenisçileri saha çizgisi içinde hızlı tempolu bir oyun stili sergilemekte ve oyuncular raket çerçevesinin üst kısmından daha fazla güç ve güvenilirlik beklemektedir.

Melissa'dan çifte birincilik başarısı...

14 Yaş Yaz Kupası- 26-Haziran | 1-Temmuz tarihlerinde Kemer Gold & Country Club'da yapılan 14 Yaş Yaz Kupası'nı marka elçimizMelissa Yakup Pour (EZONE DR 100, POLYTOUR FIRE 120)(Enka) çift kupa ile kapattı.

Victoria Azarenka - Yonex yeni marka elçisi...

Yonex, eski dünya 1 numarası Victoria Azarenka ile raket, çanta ve aksesuar bazlı kontrat imzaladı. 13 Ay'lık uzun bir aradan sonra yeniden dönüş yapan Azarenka, bu yılın Wimbledon turnuvasına yeni Yonex donanımları ile başlıyor.