Yonex Canada Open: Lee Chong Wei'den ikinci ünvan...

Lee Chong Wei, yeniden dönüş sonrası ikinci ünvanını da Yonex Canada Open'da aldı... Geri dönüşü sonrası Yonex US Open'da ilk büyük zaferini kazananLee Chong Wei(VOLTRIC Z-FORCE II LCW|SHB01LTD) hemen takiben ikinci ünvanını da 28 Haziran'da Yonex Canada Open'da aldı. Üçüncü tur, çeyrek final ve yarı finalde çok sıkı savaşan Malzeya'lı oyuncu, maçlarının hepsini tüm setleri alarak kazandı. Lee Chong Wei final maçında gıpta edilecek bir performansla rakibi Ng Ka Long Angus 21-17, 21-13 lük setlerle geçti.

POLYTOUR PRO 125 - 2014 Yılı Polyester Kordajı

PolyTour Pro 125 Stringforum.net tarafından 2014 yılının Poly kordajı olarak seçildi. YonexPOLYTOUR PRO 125Stringforum.net'teki tenis kordajları topluluğu tarafından 2014 yılının "yılın POLY kordajı" olarak seçildi. Aynı zamanda hem bu site hem de Almanca versiyonu olan Saitenforum.de sitesi tarafından yine bu kordaj, konfor kategorisinde de 1 numara olarak seçildi. Hassas kontrol ve his kategorilerinde en yüksek övgüyü alanPOLYTOUR PRO 125, Saitenforum.de tarafından 2012 yılında da "yılın Poly kordajı" seçilmişti. İlaveten YonexPOLYTOUR SPINkordajı da spin ve kontrol kategorilerinde sitenin hem İngiliz hem de Alman versiyonlarında oldukça yüksek dereceler elde etti.

Roland Garros 2015: Stan Wawrinka ikinci Grand Slam'ini kazandı

Roland Garros 2015: Stan Wawrinka kariyerinin ikinci Grand Slam ünvanına ulaştı. 7 Haziran günü, Roland Garros'un tarihi kızıl toprak kortlarında,Stan Wawrinka(VCORE Tour G|SHT-PRO) rakibi dünya birincisi Novak Djokovic'e karşı üstün bir performansla yeni bir başarıya imza atarak, Roland Garros'u ilk kez alarak kariyerinde ikinci Grand Slam ünvanını kazandı.