Yonex French Open 2015 Şampiyonları: Lee Chong Wei ve Carolina Martin

Bu hafta Paris, 2015 Yonex French Open turnuvasında, Yonex Ekibi'nin başarılarına tanıklık etti.Lee Chong Wei(DUORA 10,SHB01LTD) bu yıl ilk kez bir Superseries ünvanı kazanırken, İspanyolCarolina Marin(NANORAY Z-SPEED,SHB-02L) bu turnuvada yılın dördüncü ünvanını da almış oldu. Bu turnuvayı tamamlamalarının ardından Yonex oyuncuları, gözlerini Kasım ay'ı içinde yapılacak China Open ve Yonex-Sunrise Hong Kong Open turnuvalarına çevirdiler. 2015 Yonex French Open Sonuçları Tek Erkekler Finali Lee Chong Wei(DUORA 10,SHB01LTD)(MAS), [6]Chou Tien Chen'e(VOLTRIC Z-FORCE,SHB02LTD)karşı 21-13, 21-18 ile.

Bizi Twitter’dan da takip edebilirsiniz...

Bizi Twitter'dan da takip edebilirsiniz ! 4 Ekim tarihinden itibaren şirketimize ait resmi Twitter sayfası açılmıştır. Tenis, badminton ve diğer haberler, bundan böyle, sitemizden verilmesinin yanısıra Twitter sayfamızda da yayınlanacaktır.

EZONE DR Websitesi yayında...
2.10.2015
-  Kategori: Tenis

11 Ağustos'ta Yonex, en yeni raketini tanıtmıştı: EZONE DR. Bugün, 2 Ekim, ise raketin websitesi yayına geçti.Yeni siteye aşağıdakilinkten ulaşılabilir. www.yonex.com/tennis/ezonedr/dynamicpower Websitesinde, EZONE DR'ın özgün teknolojik detaylarını incelemenin yanısıra, serinin tüm raketlerini görme imkanı da bulunmaktadır. Pek yakında raketin bir tanıtım video klibi de sunulacaktır.

Başak Akbaş ITF Antalya Turnuvası'nda

OyuncumuzBaşak Akbaş(EZONE Ai 100L,POLYTOUR PRO 125), wild card ile katıldığı ITF $10,000 Antalya turnuvasında; 1nci turda karşılaştığı Sofiya Kuzina'ya (RUS) karşı 6-1, 6-1 ile galip gelirken, 2nci turda ise karşılaştığı Romen rakibi [5] Daiana Negreanu karşısında 6-1, 6-3 ile yenildi.