Avustralya Açık 2016 - Martina Hingis’in sonsuz kazanma çizgisi

Muhteşem ikiliMartina Hingis (EZONE DR 100, POLYTOUR PRO 125, POWER CUSHION ECLIPSION L)ve Sania Mirza peşpeşe çıktıkları 33ncü maçı da kazanarak yenilmezliklerini bir kez daha ispatladılar. Çift geçtiğimiz Ağustos ay'ından beri yenilmezliklerini sürdürürken, önce Brisbane International ve sonrasında Apia International Sydney ile 2016 ünvanlarını da toplamaya başladılar. Çift, çeyrek finaldeCoCo Vandeweghe (EZONE DR 98)ve Anna-Lena Groenefeld çifti ile karşılaşacak. Haftasonu dahil 25.Ocak'da alınan neticeler: Tek Erkekler (4. Tur) [13] Milos Raonic (CAN), [4]Stan Wawrinka'ya (VCORE Duel G 97, POWER CUSHION ECLIPSION)(SUI) karşı 6-4, 6-3, 5-7, 4-6, 6-3 ile. Çift Bayanlar (4. Tur) [1]Martina Hingis (EZDONE DR 100, POLYTOUR PRO 125, POWER CUSHION ECLIPSION L)(SUI) | Sania Mirza (IND) çifti, Svetlana Kuznetsova (RUS) | Roberta Vinci (ITA) çiftine karşı 6-1, 6-3 ile.

Yonex Kordaj Ekibi’nden favori kordajlar ve tavsiyeler...

Kordajcı: Julian Li Kordaj tavsiyesi: TOUR SUPER 850 PRO Yorumu:"Yonex Tour Super 850 Pro kordajı yeni başlayanlara tavsiye ederim. Kordaj, özellikle kadınlar ve çocuklar için muhteşem bir güç ve hisse sahip." Kordajcı: Nakamura Shinji Kordaj tavsiyesi: POLYTOUR SPIN Yorumu:"Yonex PolyTour Spin'in sahip olduğu karakteristik beşgenşekli oyuncuya, topa kolayca daha fazla spin verme olanağıkazandırmaktadır."

Yonex Avustralya Açık'ta, Hewitt’in kariyer kutlamasıyla 2016 raket sunumunu birlikte yaptı

15 Ocak günü Yonex, yılın ilk Grand Slam'i Avustralya Açık öncesi, Avustralya'lı tenis efsanesiLleyton Hewitt'in tenis kariyeri kutlamaları ileStan Wawrinka'nın yeni raket ve donanımı sunumunu, bir basın toplantısı ile birleştirdiği oranizasyonla gerçekleştirdi. Organizasyonda Lleyton'a, geçmişteki pek çok onurlu başarısına atfen, bir takım tenis donanımı hatıra olarak hediye edildi. Hediye setindeki raket, bileklik ve ayakabbıların tümü Avustralya bayrağının mavi-kırmızı-beyaz renkli motifleri ile design edilmiş olup Lleyton kariyerindeki son turnuvaya evinde bu donanımla çıkacak. Raket limitli sayıda ve Avustralya'da olmak üzere satışa çıkacak.

Avustralya Açık 2016 - Yonex Kordaj Ekibi iş başı yapıyor...

Yonex, yılın ilk Grand Slam'i Avustralya Açık ile 2016'ya başlıyor.Turnuvanın resmi kordaj servis sağlayıcısı olan Yonex'in üst düzey kordajlama ekibi turnuva alanına giriş yaparak 8 Ocak'tan itibaren ağır bir iş temposu ile hizmetlerine başladılar. Tüm Ekip, en iyi kordajlama servisleri ile turnuvaya katılan tüm oyuncuların en üst seviyede rekabet etmeleri için ellerinden geleni yapmaya hazır durumdadır.