Wimbledon 2018: Kerber üçüncü Grand Slam'ini kazanırken Yankı Erel çiftlerde şampiyon oldu

Angelique Kerber (VCORE, POLYTOUR FIRE-120)(GER) Amerika Açık ve Avustralya Açık zaferlerinden sonra üçüncü Grand Slam şampiyonluğunu Wimbledon'da elde etti. Kerber bu zaferi, bundan önce7 kez şampiyon olmuş olan rakibi Serena Williams (USA) karşısında ve 6-3, 6-3 setlerle kazanırken, 2016 yılında yine Serena'ya kaybettiğiWimbledon finalinin de rövanşını almış oldu.

Yonex tarihinin en yüksek spin üreten Raketi ile defansı ofansa çevirin

Yonex, şirket tarihinin en yüksek spin üretenraketini – yeni VCORE – 2018 Eylül ay'ı içindepiyasaya sürecek olmanın gururunu yaşıyor. Tenis hızlı şekilde gelişim gösterirken günümüz oyuncularının, defansif bir oyunu ofansif hale getirmek içinrakip sahanın derinliklerine ulaşacak, yüksek yörüngeli spin vuruşlar yapmaları gerekiyor. Denis Shapovalov ve Caroline Garcia’nın VCORE SV raketlerinin başarısını daha da ileriye taşımalarıiçin, Yonex yeni bir teknoloji ile yeni VCORE’da “Aero Trench”, “Liner Tech” gibi yenilikler ile daha gelişmiş ve spin-dostu aerodinamik bir çerçeve geliştirdi.

Yeni VCORE PRO ve gelecek-nesil grafit ile “Hissedilecek Güç”…

Yonex, çokluGrand-Slam'ler kazanmış olan VCOREraketleri serisinin yeni sancak gemisini sunuyor...VCORE PRO. Mart 2018’de piyasayaçıkacak yeni VCORE PRO, kortlardabeklentisi agresif spin olan, sert-vuruşlu oyuncular için özenle Japonya’da geliştirilmiştir.

Yankı son sürat Avustralya Açık'a devam ediyor...

Avustralya Açık gençlerde ilk turda 13 numaralı seri başıAmerikalı rakibini yenerek ikinci tura yükselen sporcumuz Yankı, ikinci turda da Çek rakibini safdışı bırakarak üçüncü tura yükseldi.

Yankı'dan büyük başarı - Avustralya Açık 2018 Gençler...

Sporcumuz Yankı Erel (VCORE DUEL G97, POLYTOUR FIRE 125), Avustralya AçıkGençlertek erkeklerdebirinci tur maçında karşılaştığı Amerikalı rakibi Andrew Fanty'i yenerek ikinci tura yükseldi.

Yeni yıl, yeni raket; Kyrgios EZONE Blue ile geliyor...

Nick Kyrgios 2018 sezonuna hiç vakit kaybetmeden giriş yaptı ve Brisbane International’ı kazandı. Sezon öncesinde yeni EZONE Blue raketine geçen genç Avustralyalı her zamanki güçlü ve şovmen stili ile kararlı oyununu oynamaya devam etti. Arka arkaya 3 setlik üç maç kazanarak finale çıkan Kyrgios burada darakibi Amerikalı Ryan Harrison’u 6-4, 6-2’lik setlerle yendi. Kyrgios’ın 2018’de aldığı bu ilk galibiyet ile toplam şampiyonluklarının sayısı 4’e çıktı.

Legends' Vision Paris 2017 Geçtiğimiz Hafta Sonu Gerçekleşti

Geçtiğimiz hafta, Paris Salle Wagram gösteri merkezi, tarihine yakışan bir etkinliğe sahne oldu. Yonex'in sponsorluğunda ve organizatörlüğünde gerçekleşen, Legends' Vision adlı tarihin en büyük yankı uyandıran badminton gösterisi turunun 2017 yılınındaki son ayağı sahne aldı.

Yankı İsrail'de final oynadı...
12.11.2017
-  Kategori: Tenis

ITF Juniors - Matan Gafniel Raanana Open 6 - 11 Kasım tarihlerinde Raanana, İsrail'de düzenlenen ITF JR Grade-2 turnuvasında marka elçimizYankı Erel (VCORE Duel G 97, PT Fire 125, PC Eclipsion)(Enka) final oynadı. 2 numaralı seribaşı olarak katıldığı turnuvada ilk turu bye geçen Yankı, sonraki turlarda Yunan, İtalyan, Rus ve Hollandalı rakiplerini yenerek finale yükseldi. Final maçında ise turnuvanın 1 numaralı seribaşı olan rakibi Amerikalı Tristian Boyer'e 6-3 ve 6-4 setlerle kaybeden Yankı turnuvayı ikincilikle kapattı.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12